Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wybór latarki taktycznej jest czasem nie mniej ważny niż wybór broni. Jest to jedna z tych rzeczy, gdzie nie można zapisać: podczas polowania lub operacji wojskowych latarka może uratować życie człowieka. Nie wiesz, jak znaleźć drogę do idealnej latarki taktycznej? Zacznij od średnicy korpusu latarki. Standardowy korpus o średnicy 1’’ (25,4 mm) jest kompatybilny z dowolnymi akcesoriami, w tym zdalnymi przyciskami i mocowaniami pod lufą.

Dalej znajduje się wygodna konstrukcja i radełkowanie. Latarki klasy taktycznej niekoniecznie są nieporęczne, ciężkie i niegrzeczne. Modele Armytek są wykonane z aluminium lotniczego i dlatego mają stosunkowo niewielką wagę. Ponadto specjalne anodowanie matowe bez szorstkiego radełkowania sprawia, że latarnie są przyjemne w dotyku i zapobiegają wypadaniu z rąk.

Oczywiste jest, że dla takich latarek obowiązkowe są wysokie specyfikacje techniczne. Najlepiej oceniane taktyczne latarki to zawsze modele dalekiego zasięgu z imponującym strumieniem światła i wąską wiązką. Latarki taktyczne Armytek, zdolne do działania przez rekordowo 200 dni w trybie Świetlik, spełniają te wymagania. Rzucaj światła z 10 pięter i używaj na głębokości 25 metrów. Latarki taktyczne Armytek wytrzymują wszelkie uderzenia, w tym odrzut broni.